امروزه خدمات پس از فروش از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر خدمات پس از فروش به درستی صورت پذیرد ، جلب رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. بطور کلی مفهوم خدمات پس از فروش همراهی با مشتری در زمان استفاده از کالا و رفع ایرادات و مشکلات موجود کالا در کوتاهترین زمان ممکن برای استفاده بهینه از محصول ، و جلب رضایت مشتری می باشد . جلب اعتماد و رضایت مشتریان فاکتور اصلی موفقیت هر شرکتی ست و شرکت چرخاب صنعت تهویه با علم و آگاهی به این موضوع این باور را دارد که مشتری ولی نعمتی ست که باعث بقای این شرکت خواهد بود .

محور اصلی فعالیت های این واحد به شرح زیر می باشد :

مشاوره و مهندسی فروش :
کارشناسان مجرب و با تجربه چرخاب صنعت قبل از هر انتخابی به صحبت های مشتری  گوش می دهند، اطلاعات لازم را دریافت و تجزیه و تحلیل و کار می کند تا بهترین و بهینه ترین انتخاب را با توجه  به نیازهای مشتری، مسائل جوی و جغرافیایی و فرهنگ استفاده از محصول با توجه به سوابق منطقه ای ، داشته باشند . چرخاب صنعت تحقیقات جامعی را برای هر مورد انجام می دهد، بهترین راه حل را شناسایی می کند و با خیال راحت پیشنهاد میدهد .

مشاوره نصب و راه اندازی :

شرکت چرخاب صنعت  بر این باور  است که سهم بزرگی از رضایتمندی مشتری از یک محصول، بستگی به کیفیت خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی و تخصصی از محصول دارد از این رو این شرکت ، خدمات مشاوره ای به شیوه های مختلف را در اختیار مشتریان قرار میدهد. برگزاری جلسات آموزشی در زمینه  نصب و راه اندازی صحیح و استاندارد پمپ جهت عملکرد بهینه آن ،  عیب یابی احتمالی  ، وجود کارشناسان زبده و قابل دسترس از هنگام برقراری تماس تلفنی تا رفع کامل مشکلات، انجام تعمیرات توسط پرسنل آموزش دیده چه از طریق دفتر مرکزی و یا در مراکز خدمات مستقر در استان ها از جمله این خدمات است.

تعمیر و نگهداری :

تعمیرات تاسیسات ساختمانی در ایران هنوز در مرحله پیش از بلوغ خود متوقف شده است.

هنوز وقتی فرد و یا حتی شرکت تاسیساتی برای  تعمیرات و یا نگهداری  ساختمانها   فراخوانده

می شوند ، هیچگاه کارفرما از  قطعات و نحوه  کارکرد و بهای پرداختی خود اطمینان نمی یابد.

موتورخانه و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مانند هر وسیله مکانیکی یا برقی دیگر نیازمند نگهداری

و تعمیرات مناسب می باشند .

شرکت چرخاب صنعت تهویه  با برخورداری از نیروهای متخصص و متعهد در حوزه تعمیر و نگهداری

برج ها ، هتل ها و ساختمانهای بلند مرتبه فعالیت جدیدی در این عرصه شروع نموده  و امیدوار است

بتواند موجبات  رضایت و آرامش خاطر برای کارفرمایان خود را فراهم آورد .

عدم نگهداری صحیح از تاسییسات گرانقیمت ساختمانها ، علاوه بر از کار افتادن ناگهانی آنها در زمانهای بحران ، باعث تحمیل هزینه های اضافی نیزمی شود. هزینه های گزاف تعمیرات اغلب به دلیل عدم رعایت الزامات و استانداردها در هنگام انتخاب سیستم ، نصب  غیر اصولی و به ویژه نگهداری بوجود می آید. این هزینه های سالانه که پس از چند سال به هزینه های گزافی تبدیل می شوند باعث مصرف بیش از استاندارد سوخت شده و هزینه های جاری ساختمان را بشدت افزایش داده وهزینه های غیر قابل قبولی را در حوزه  گاز( گازوئیل )مصرفی به صاحبان این سیستم ها تحمیل می نماید.

تامین قطعات یدکی اصلی :

تامین قطعات یدکی از خدمات دیگری است که توسط شرکت چرخاب صنعت  انجام می شود.

در راستای خدمات پس از فروش و اهداف سازمانی شرکت، این شرکت تصمیم به تامین قطعات یدکی

محصولاتی از قبیل:

قطعات یدکی اصلی پمپ و سایر لوازمات جانبی آن

قطعات یدکی الکتروموتور و لوازم جانبی الکتروموتور

قطعات یدکی گیربکس و لوازم جانبی گیربکس
قطعات یدکی ژنراتور و  لوازم جانبی ژنراتور
قطعات یدکی موتور برق و لوازم جانبی موتور برق

شما نموده است تا در صورت امکان شما را در این زمینه محصولات یاری نماید.